Skip to content

põhiprogramm

Põhiprogrammis jätkavad:

Solintel arendab ja toodab mitmefunktsioonilisi nii võrguühendusega kui ka võrguväliseid tänavavalgusteid, mis genereerivad rohelist energiat vertikaalsete päikesepaneelide ja vertikaalse tuuleturbiiniga, hoides posti sees akupanka. Sel viisil loovad platvormi mitmefunktsionaalsete teenuste jaoks nagu õhukvaliteedi jälgimise intelligentsus, elektrisõidukite laadimine, energiasalvestus ja muud rohelisel energial põhinevad energiateenused. 

GreenDice toob kokku vastutustundlikud ettevõtted, kellel on suured IKT seadmete parkid ja kes vajavad läbipaistvust mittefinantsaruanetes (näiteks GHG, CSRD, SBTi), ning nende kogukonna liikmed (isikud, kes soovivad saada ligipääsu digimaailmale oma elude parandamiseks, õppimiseks, töövõimaluste laiendamiseks ning kes aitavad seadmeid ringluses hoida, et edendada seadmete taaskasutust ja vähendada tekkiva elektroonikajäätmete hulka). 

Gruff Technology pakub pistikut, mis töötab kohalikus Wi-Fi võrgus, võimaldades kasutajal optimeerida elektritarbimist. Pistik tuvastab Nord Pooli hinnad MQTT-serverist kord päevas ja kasutaja saab määrata maksimaalse hinna, mille juures näiteks elektriline veesoojendi töötab. 

Better Than Driving arendab lihtsat modulaarset elektrijalgratast ILUS, et standardiseerida jagatud mobiilsuse turgu, võimaldades operaatoritel laieneda erinevatesse turgudesse, suurendada laevastiku kasumlikkust ning tõsta linna transpordi efektiivsust. Modulaarsus võimaldab operaatoritel kasutada ühte jalgratast erinevatel turgudel, kus reeglid, trendid ja ärimudelid võivad olla täiesti erinevad. 

Soldera võimaldab taastuvenergia tootjatel teenida lisaraha läbi automaatse energia päritolutunnistuse kauplemise süsteemi. Soldera koondab tootjate müügipakkumused muutes sellega kauplemise lihtsaks ja bürokraatvabaks, tagades võimalikult soodsad tingimused turul.